Skontaktuj się :

Czy napewno chcesz się uczyć na własnych błędach?

Podobno najlepsza metoda nauki to nauka na własnych błędach. Jednak w wypadku prowadzenia płatnych kampanii reklamowych koszty takiej nauki mogą Cię bardzo zaskoczyć. Wiele razy (zbyt wiele) miałem do czynienia z klientami, którzy przepalili, tysiące czy nawet dziesiątki tysięcy złotych, zanim zrozumieli, że robią coś nie tak.

W tym konkretnym przypadku, kiedy samodzielnie robisz reklamę w Google Ads uważam, że znacznie bardziej efektywna będzie nauka na cudzych błędach.

Oddaję w Twoje ręce niezwykle skuteczną pomoc naukową

– nagrania z serii webinarów edukacyjnych, w których omawiam błędy i metody optymalizacji realnych kont Google Ads, na których są prowadzone kampanie reklamowe.

Są to kampanie klientów, którzy „na ochotnika” zgodzili się, abym publicznie pokazał, jak wygląda ich konto, co na nim robią, a przede wszystkim, jak można poprawić efekty ich działań!

Kolejne webinary prowadzone są w miarę regularnie, w wymiarze 1 na tydzień. Kupując dostęp do kursu otrzymujesz od razu dostęp do wszystkich archiwalnych nagrań, również tych, które dopiero pojawią się w przyszłości. Będę je regularnie umieszczał w tym kursie.

Chcesz zobaczyć, czego możesz się spodziewać w tych nagraniach?

Kliknij na link poniżej i zobacz za darmo skróty z 3 pierwszych webinarów (w sumie około 60 minut video)

 

Darmowe fragmenty nagrań z webinarów. 

Daję 100% gwarancję satysfakcji.

Nie wiesz czy to, co dostaniesz warte będzie wydanych pieniędzy? Daję Ci proste i bezpieczne rozwiązanie.

Jeżeli po zakupie kursu, w ciągu 30 dni uznasz, że wiedza zawarta w tych nagraniach nie była warta zapłaconych pieniędzy, po prostu poproś mnie o zwrot wpłaty. Nie musisz podawać przyczyny. Po prostu oddam Ci wpłacone pieniądze.

Myślę, że to uczciwe i całkowicie bezpieczne dla Ciebie rozwiązanie

Opinie uczestników o webinarach AdWords

Zobacz poniżej komentarze od uczestników poszczególnych webinarów. Są to zrzuty z okienka chatu przy webinarach:

Właściciel analizowanego konta:

Poniżej fragment maila, który otrzymałem od pana Michała po webinarze:

„Panie Mariuszu,
Strasznie żałuję, że nie udało mi się uczestniczyć w całym webinarze, więc z niecierpliwością czekam na nagranie, natomiast już teraz chciałem podziękować, bo widać po nim, że naprawdę wie Pan na ten temat bardzo dużo i jest to wiedza praktyczna. Szczerze mówiąc to co Pan pokazał mocno mnie zaskoczyło, bo nie liczyłem, że w ramach bezpłatnej konsultacji mogę uzyskać tyle celnych rad, które napewno będę testował u siebie. …

Goście:

Nie popełniaj dalej kosztownych błędów!

Zapisz się na ten kurs i krok po kroku odkryj, jakie kosztowne błędy pojawiają się w kampaniach Google Ads innych reklamodawców.

Recenzje Kursu

4.7

4.7
3 ocen
 • 5 2
 • 4 1
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0
 1. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka...

  4

  Bardzo trafiony pomysł z tymi analizami prawdziwych kont. Owszem, szkolenia teoretyczne są przydatne, ale zobaczyć i posłuchać, jakie błędy robią ci, którzy zapewne przeszli już niejedno szkolenie, to zupełnie inna sprawa. Jedna gwiazdka mniej za jakość w trzecim nagraniu, ale rozumiem, że na technologię czasami nie mamy wpływu. Merytorycznie – mistrzostwo.

 2. Super

  5

  Do tej pory – super. Proszę o kolejne nagrania

 3. Olbrzymia ilość wiedzy

  5

  Nie spodziewałam się aż tak szczegółowych analiz na kontach. Do tego w przystępny sposób podane kluczowe kwestie teoretyczne, odnośnie opłacalności. Naprawdę super.

KUP KURS
 • 99.00 z VAT
 • UNLIMITED ACCESS

Instruktorzy

64 osób bierze udział

Koszyk