Skontaktuj się :

Czy Twoje kampanie Google Ads są opłacalne?

Problem opłacalności kampanii, szczególnie w sklepach internetowych, bardzo często pojawia się na grupach pomocy Google Ads, czy na Facebooku.  Problem jest uniwersalny, ale w sklepach internetowych jest po prostu bardzo widoczny, ponieważ większość sklepów mierzy sprzedaż za pomocą Google Analytics i bardzo łatwo może ją porównać z kosztami kampanii.

Na czym polega problem?

Przyczyn niskiej opłacalności kampanii może być wiele. Jednak przez kilka lat działalności w branży i setki przeprowadzonych kampanii udało nam się wyodrębnić 8 najczęściej powtarzających się błędów, które obniżają skuteczność takich kampanii.

Jakie to błędy?

 1. Błędna kalkulacja ceny
 2. Brak odpowiedniego zaangażowania w przygotowanie oferty
 3. Brak wiarygodności sprzedawcy
 4. Asortyment nieodpowiedni do promocji w Google Ads
 5. Brak opomiarowania lub błędy w opomiarowaniu konwersji
 6. Brak świadomego zarządzania stawkami CPC w kampanii
 7. Niewystarczający budżet
 8. Niecierpliwość

 

Każdy z tych błędów wpływa na skuteczność kampanii i uzyskany wynik.

Rozwiązanie

W szkoleniu omawiam przyczyny poszczególnych problemów, skutki z nich wynikające, pokazuję rozmaite przykłady i zależności oraz proponuję rozwiązania, które pozwolą wyeliminować poszczególne błędy. Wszystko prostym językiem i w przystępny sposób.

Dla kogo to szkolenie?

Szkolenie nie wymaga zaawansowanej znajomości Google Ads. Wystarczy, jeśli wiesz co to jest CPC. Mówię w nim o najważniejszych zasadach, które często nawet przed rozpoczęciem kampanii mogą uratować znaczną część Twojego budżetu. Jednym słowem, szkolenie będzie odpowiednie dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników Google Ads.

Co dostaniesz?

Szkolenie składa się z prawie 2 godzin nagrań wideo, gdzie po kolei omawiam przedstawione błędy. Kupując szkolenie dostaniesz nielimitowany czasowo dostęp do tych nagrań. Możesz je oglądać w dowolnej chwili na naszej platformie VOD.

 

Daję 100% gwarancję satysfakcji.

Nie wiesz czy to, co dostaniesz warte będzie wydanych pieniędzy? Daję Ci proste i bezpieczne rozwiązanie.

Jeżeli po zakupie kursu, w ciągu 30 dni uznasz, że wiedza zawarta w tych nagraniach nie była warta zapłaconych pieniędzy, po prostu poproś mnie o zwrot wpłaty. Nie musisz podawać przyczyny. Po prostu oddam Ci wpłacone pieniądze.

Myślę, że to uczciwe i całkowicie bezpieczne dla Ciebie rozwiązanie.

KUP KURS

Recenzje Kursu

N.A

ocen
 • 5 0
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Nie ma jeszcze recenzji dla tego kursu.

KUP KURS
 • 49.00 29.00 z VAT
 • 10 Days

Instruktorzy

23 osób bierze udział

Koszyk